جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تایل چیست؟

لغت تایل به معنی کاشی است. اما در طراحی داخلی، قطعات مربع یا مستطیلی گفته می شود که برای سقف، دیوار و به طور کلی برای محل هایی که نوپردازی انجام شده است، استفاده می شود. در این صفحه انواع مختلفی از طرح های آماده برای تولید با لیزر یا سی ان سی این محصول را مشاهده می کنید.

آرشیو دانلود فایل آماده سی ان سی
آرشیو دانلود فایل آماده سی ان سی

کاربردها

این کاشی های پلاستیکی عموماً در طراحی داخلی یا سقف کاذب ساختمان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. روش استفاده از آنها به این ترتیب است که باید در طراحی داخلی و سازه های داخلی شامل گچ، کناف و … جایی برای آن درنظر گرفته شود. سپس داخل آن محل نورپردازی انجام می شود. و در نهایت، این تایل قرار می گیرد. البته همراه آن از طلق های شیری یا دوغی هم استفاده می شود.

انواع تایل

تایل ها هم از نظر طرح و هم نظر اندازه و هم از نظر جنس تنوع زیادی دارند. در بالای این متن شما تنوع بی نظیری از انواع طرح آماده برای برش تایل و یا پارتیشن مشاهده می کنید. از نظر اندازه هم برخی تایل ها مربعی و برخی مستطیلی هستند. این کالا امکان تولید در ابعاد بزرگ یا کوچک و یا دلخواه مشتری را نیز دارد. اجناسی که معمولا برای این قطعه مورد استفاده قرار می گیرد، پی وی سی فومیزه، پلکسی، مولتی استایل و یا ام دی اف است.

دانلود فایل برش سی ان سی انواع تایل و مشبک و سقف کاذب
دانلود فایل برش سی ان سی انواع تایل و مشبک و سقف کاذب

تایل پی وی سی

نوع PVC فومیزه یکی از رایج ترین نوع این محصول است. این جنس نوعی پلاستیک سبک است. ویژگی این نوع پلاستیک، مقرون به صرفه بودن آن است. لذا تولیدکنندگان و معماران استقبال زیادی از این جنس می کنند.

ساخت تایل با سی ان سی

این مربع های دکوری را معمولا با سی ان سی برش می دهند. اما دونوع سی ان سی برای این کار استفاده می شود. سی ان سی فرز و سی ان سی لیزر. البته با توجه به اینکه برش لیزری لبه های کار را سیاه می کند، نوع فرز محبوبیت بیشتری دارد. (مشاهده‌ی فیلم برشی سی ان سی پی وی سی و سقف کاذب)

فایل آماده تایل

یکی از چالش های معمارها و طراحان داخلی، انتخاب یا طراحی نقشه و طرح مناسب برای این المان معماری است. در بالای همین صفحه، طرح های آماده ی متنوعی از این محصول را مشاهده می کنید.

0

سبد خرید شما

Quantity: 0 Items: 0
The Cart is Empty
No Product in the Cart!
۰ ریال
۰ ریال
ریال0.00